Open Nav

طراحی سایت کارخانه لبنیات ارژن

مجتمع غذایی وبهداشتی ارژن از سال 1354فعالیت خود را در زمینه تولید فرآورده های لبنی با نام تجاری ارژن آغاز نموده و درمهمترین قطب لبنیات ، استان فارس در شهر شیراز فعالیتهای  خود را توسعه داده است. این شرکت با اندیشه ارائه بهترین محصولات غذایی و استاندارد سازی کیفیت محصولات تاکنون موفق به جلب رضایت مشتریان و اخذ استانداردهای بین المللی   22000:2005ISO و2008 : 9001 ISO  و HACCP شده است .
همچنین در راستای بهبود ارائه همه جانبه محصولات مجموعه و آشنایی بیشتر هموطنان عزیز با محصولات تولیده شده بروز ، موفقیتها و گامهای موثر این شرکت  در راستای بهبود کیفیت و رضایت خاطر همشهریان گرامی ، در اوایل سال 94 قراردادی مابین شرکت ارژن و تیم طراحی وبسایت زئوس منعقد گردید که طی آن وب سایت مجموعه بصورت کاملا کاربر پسند و مطابق با استانداردهای برنامه نویسی روز پیاده سازی گردد.

نوع وب سایت :
فروشگاه اینترنتی
آدرس سایت:

جزئیات :
 
Responsive
طراحی واکنش گرا
 
User Friendly
راحتی استفاده
 
Interactive Design
طراحی تعاملی
 
Flat Design
طراحی تخت
سایت-لبنیات-ارژن.jpg

پالت رنگ های استفـاده شــده

طراحی واکنش گرا

Responsive Design

سایت0فروشگاه-ارژن.jpg

این شرکت با اندیشه ارائه بهترین محصولات غذایی و استاندارد سازی کیفیت محصولات موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده ، مدیریت این شرکت همواره به ارتقاء کیفیت محصولات و رسیدن به استانداردهای بین المللی تأکید داشته ودر این راستا گامهای موثری برداشته است.

 سایت اطلاع رسانی کارخانه ارژن به آدرس http://arjandairy.com و سایت فروشگاه آنلاین محصولات لبنی ارژن به آدرس  http://shop.arjandairy.comطراحی شده است . علاوه بر امکان معرفی محصولات تعریف منو و متون مربوط به صورت داینامیک، و  مدیر سایت می تواند از امکانات جامع فروشگاه اینترنتی استفاده نماید و محصولات خود را بصورت انلاین بفروش برساند.

برای آشنای بیشتر روی لینک زیر کلیکـ کنید

ما توضیح این مبحث رو خیلی ساده واستون آماده کردیم

Responsive

نمونه کارهای بیشتر