Open Nav

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی | زئوس

Design an Online Store

طراحی فروشگاه اینرنتی در شیراز

مرکز تخصصی طراحی وب زئوس پس از 20سال تجربه درخشان در زمینه طراحی وب سایت و فروشگاه های اینترنتی ، و با الگو قرار دادن فروشگاه های بزرگ سیستم فروشگاه اینترنتی خود را آماده استفاده تمام صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک قرارداده است. کدنویسی این فروشگاه و همه مراحل تولید توسط برنامه نویسان با تجربه شرکت زئوس انجام گردیده است ، بنابراین اگر در نظر دارید در آینده امکاناتی خاص یاتغییراتی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید ، می توانید با خیال آسوده از فروشکاه های زئوس استفاده نمایید.

قابلیت جستجو و فیلتر کردن محصولات

در پنل مدیریتی سایت مسئول تولید محتوا میتواند برای هر محصول مشخصات زیادی مانند دسته بندی،تولیدکننده، جنس، رنگ، ابعاد، وزن و… را وارد کند که ممکن است با چند محصول دیگر یکسان و یا با تعدادی متفاوت باشد.و برای اینکه کاربر بتواند از میان هزاران کالا، محصول مورد نظرش را به راحتی پیدا کند، به کارایی قابلیت جستجو و فیلترگذاری محصولات بازمیگردد.تیم زئوس در طراحی سایت فروشگاهی خود باکس جستجوی پیشرفته ای را تعبیه کرده تا کاربران بتوانند محصولات مورد نظر خود را سریعا سرچ کنند.

روش های پرداخت و ارسال متنوع

فراهم کردن روش های پرداخت مختلف برای کاربراعم از پرداخت آنلاین، پرداخت درب محل یا… علاوه بر تسهیل روند خرید کالا موجب جلب اعتماد و رضایت خریدار میشود. در پیاده سازی فروشگاه های اینرتنتی زئوس سعی شده است تا کاربر با حداقل تعداد تراکنش اقدام به پرداخت آنلاین کرده و کالای خود را با روش های محتلف (پیک موتوری-پست-باربری-تاکسی سرویس و...) دریافت نماید. سیستم پرداخت فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط مرکز طراحی وب زئوس به درگاه تمامی بانک های خصوصی و دولتی و همچنین سامانه های واسط همانند زرین پال قابلیت اتصال دارد.

جزئیات محصولات

در پنل مدیریتی فروشکاه های اینترنتی زئوس مدیر سایت میتواند کالاها و اجناس خود را بصورت (فیزیکی -دانلودی)در پنل مدیریتی فروشکاه های اینترنتی زئوس مدیر سایت میتواند کالاها و اجناس خود را بصورت (فیزیکی -دانلودی) بدر گروه های مختلف تعریف کند و برای هر محصول علاوه برشرح جزییات فنی وویژگی ها،برتری کالا،نقاط ضعف و قوت، طرز ساخت کالا، نحوه تعمیر... راتوضیح دهد و همچنین بر اساس ویژگی ها امکان مقایسه پارامترهای محصولات را رقم زد.قیمت اجناس نیز میتواند با توجه به گروه های مختلف کاربری همانند بازاریاب،مشتری ویژه و...متفاوت تعریف شود.

طراحی فروشگاه اینرنتی در شیراز

امکانات و ابزارهای موجود در هر سایت بسیار مهم هستند. هر سایت با توجه به نوع و هویت خود باید دارای امکانات خاصیامکانات و ابزارهای موجود در هر سایت بسیار حائز اهمیت هستند. هر سایت با توجه به نوع و هویت خود باید دارای امکانات خاصی باشد. امکانات موجود در سایت بر کیفیت کار شما بسیار تاثیرگذار هستند چرا که هم بر میزان رضایت کاربران و هم بر میزان نتیجه بخشی حضور کاربر در سایت شما تاثیر خواهد گذاشت و به نوعی باعث بالا بردن نرخ تبدیل کاربر به مشتری در سایت شما می شود. با چند ویژگی اصلی سایت های فروشگاهی زئوس اشنا شوید :

طراحی قالب سایت با آخرین استانداردهای طراحی در دنیا به صورت ریسپانسیو

پیگیری سفارشات توسط خریدار از طریق فروشگاه (بدون نیاز به ورود به پست)

امکان جستجو، دسته بندی و فیلترینگ پیشرفته محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه

مدیریت انبار با امکان اطلاع رسانی هنگام سفارش بیش از موجودی یا کم بودن موجودی

امکان اختصاص کد تخفیف با قابلیت محدودسازی بر اساس دسته بندی خاص ، تاریخ و …

امکان گزارش گیری فروش ها ، سبد خرید های معلق ، موجودی محصولات و … از پنل مدیریت

امکان شخصی سازی هزینه ارسال محصول بر اساس وزن یا ابعاد محصول

مکان سفارشی سازی توسط مشتری (فرم درخواست محصول)ا

امکان تعیین قیمت های متفاوت بر اساس گروه های مختلف مشتری ایجاد کرده

امکان تعریف فیلدهای مهم سئو برای هر محصول

امکان افزودن بی نهایت کالا و گروه کالایی

اطلاع رسانی وضعیت سفارشات از طریق ایمیل و اس ام اس به مشتری و مدیر سایت

ناوبری و هدایت کاربران به صورت بهینه و پیشرفته به سمت خرید محصولات

آموزش کامل استفاده و شخصی سازی مدیریت سایت توسط بخش فنی تیم زئوس

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

شارژ کیف پول توسط کاربر

جهت مشاوره برای راه اندازی وب سایت خود فرم زیر را تکمیل نمایید

مشاوره رایگان