Open Nav

Years Of
Experience

Zeus Web Design

جریان‌سازی اطلاعات و توسعه ارتباطات این مهم را مورد تاکید بیشتری قرار داده است که حیات همۀ کسب و کارها در گرو حضور اثر بخش بر بستر اینترنت است. این موضوع موجب شده تا اندیشه‌های پویا و ذهن‌های خلاق جوانان در خدمت گسترش فعالیت‌های راه اندازی و اداره پایگاه‌ها و سایت‌هایی در آیند که فروش و ارائه محصولات شرکت‌ها، کارخانه جات، سازمان‌ها و ادارت را به عهده دارند. در این میان آنچه پر اهمیت‌تر جلوه می‌کند ثبات و ماندگاری افراد در این بازار نوین و خطیر است، طوری که عمر مفید بسیاری از سرویس دهندگان خدمات طراحی و اجرای وب سایت کمتر از پنج سال تخمین زده می‌شود و پس از آن صاحبان کسب و کار و کارفرمایان با چالشی بسیار جدی با عنوان خلاء پشتیبان روبه رو می‌گردند.

21
img01

zeus web design

img02

zeus web design

img03

zeus web design

img04

zeus web design

img05

zeus web design

img06

zeus web design

img07

zeus web design

img08

zeus web design

img09

zeus web design

img10

zeus web design

img11

zeus web design

img12

zeus web design

img13

zeus web design

img14

zeus web design

img15

zeus web design

img16

zeus web design

سخن مدیرعامل

مرتضی امینی مقدم مدیر عامل شرکت طراحی وب زئوس

از کودکی نام زئوس را دوست داشتم چون همراه با گیرایی داستانی خود ، شکوهی آوایی نیز داشت. زئوس با شکوه گرچه کوچکترین فرزند کرونوس بود اما خیلی زود به فرمانروایی فروانروایان کوه المپ رسید و جز دروغ و پیمان شکنی هیچ چیز خشمگینش نمی ساخت.

در آغاز جوانی شرکتی را بنیان نهادم تا بتوانم از ابزار پر توان اینترنت برای پیشرفت کسب و کارهای کوچک و بزرگ بهره ببرم و صاحبان پیشه را در پیشبرد هدف هایشان یاری کنم . شرکت زئوس گرچه عضوی نوپا و جزیی کوچک از بازار بود اما با تلاش همکاران متخصص و حمایت مدیران توانمند مراکز تجاری و خدماتی و کارخانه های معتبر توانست جایگاه خود را ارتقا دهد و طی بیشتر از بیست سال فعالیت ، نام صدها شرکت و کارخانه و سازمان را در کارنامه خود ثبت کند. امروز کارشناسان خبر زئوس از بهترین های کشور هستند و دلیل سرافرازی من همکاری با این گروه متخصص و وفادار است. ما آماده ایم تا خدمات تخصصی خود را به شما نیز ارائه نماییم و با سربلندی نام زرین شما را نیز بر لوح ماندگار افتخارات زئوس حک کنیم.

مرتضی امینی مقدم
بنیان گذار و مدیرعامل

برندهایی که افتخار طراحی سایت آن‌ها را داشته‌ایم

کارشناسان و متخصصان ما با بیش از بیست سال سابقه ارائه خدمات مستمر به کارفرمایان ثابت و ماندگار توانسته‎‌اند رکوردی منحصر به فرد را در میان اراءه دهندگان خدمات وبسایت در کشور به ثبت برسانند به صورتی که برای بسیاری از مشتریان و کارفرمایان، شرکت زئوس به عنوان دپارتمان فنی و تخصصی در حوزه آی تی تعریف می‌گردد و این مجموعه به عنوان جزء لاینفک این سازمان ها قلمداد می‌شود. شرکت زاوش رایانه آرین با نام اختصاری تجاری زئوس به شماره ثبت 321555 در تهران فعالیت خود را از سال1382 در شاخه طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب ، برنامه نویسی وب سایت های اینترنتی آغاز کرد و سپس در سال 91 با تغییر کاربری شرکت با نام زئوس رایانه نماد پارس فعالیت و خدمات خود را گسترش داد و.این شرکت مفتخر است که در طی این چند سال مجری پیاده سازی وب سایت های بزرگترین مراکز تجاری خدماتی ، اداری ، دولتی ،و... می‌باشد .

071-36273861

09120924548 - 09173146502

سفارش پروژه

برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی زئوس اینجا کلیکـ کنید

نمونه کارها