Open Nav

رادیو یک صفحه‌ای، سوغات شیراز برای فرزندان ایران

1090
نویسنده : مدیر سایت
منبع : سایت زیوس
24 1400 آذر

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در این مراسم که با همکاری معاونت پژوهش منطقه و انتشارات یک صفحه‌ای برنامه ریزی شده بود به بررسی نقش داستان در آموزش و پرورش و فرهنگ شهروندی پرداخته شد.


سید مهدی میرعظیمی ایده‌پرداز و نویسنده‌ی  کتاب یک صفحه‌ای در آغاز این مراسم ضمن برشمردن این رادیو به عنوان سوغات شیراز برای همه فرزندان ایران، به معرفی رادیو یک صفحه‌ای و گستره‌ی مخاطبان، اهداف و دست‌آوردهای آن پرداخت.


 وی به تهیه‌ی برنامه‌های رادیو یک صفحه‌ای با استفاده از تخصص گویندگان حرفه‌ای اشاره کرد و ادامه داد گستره‌ی مخاطبان ما کلیه‌ی افراد بینا و نابینا، حتی با تبدیل این داستان‌ها به زبان اشاره از این پس افراد ناشنوا هم جز و مخاطبین ما قرار خواهند گرفت.


وی در پایان صحبت‌های خود از حمایت‌های معنوی صفری مدیر منطقه، صباغها معاونت پژوهش و نقیب سادات مدیر دبستان مفتح و همکاری شرکت طراحی وب زئوس به‌عنوان حامی این رویداد قدردانی کرد.


در ادامه این برنامه یارمحمدی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه نیز به نقش داستان در پرورش دانش‌آموزان اشاره کرد.


نقیب سادات مدیر دبستان شهید مفتح نیز با روایت تجربه‌های مثبت خود از کتاب یک صفحه‌ای و همکاری با این مجموعه به تاثیرات مثبت داستان و قصه در کودکان و نوجوانان پرداخت و از همکاران و دانش‌آموزان خواست تا در این طرح مشارکت فعال داشته باشند.
احتشامی مجری کارشناس برنامه و اسعد سامانی و سیاهی گوینده‌های رادیو نیز به ایراد نظرات خویش پرداختند و داستان را تنها راه انتقال مفاهیم مفید به کودکان و نوجوانان برشمردند.
گفتنی است بیش از ٢٥٠ مهمان از طریق برنامه‌ی شاد در این مراسم حضور داشتند.


مدیران محترم مدارس جهت بهره گیری از خدمات مجموعه‌ی کتاب یک صفحه‌‌ای و برای  ارتقاء فرهنگ کتابخوانی می توانند با کارشناسی پژوهش منطقه ۳ تهران تماس حاصل فرمایند و برنامه‌های این رادیو را از طریق وب‌سایت رادیو یک صفحه‌ای دنبال کنند.

 

پادکست یک صفحه ای شرکت زئوس


  نظرات