Open Nav

سئو تضمینی سایت

1075
نویسنده : مدیر سایت
منبع : سایت زیوس
13 1400 اسفند

صاحبان سایتها و مدیران بازاریابی می دانند برای موفقیت در کسب و کار و افزایش مشتری مهمترین آیتم سئو سایت است.
سئو تضمینی چیست؟
شرکت‌ها یا سئوکارانی که برای خدمات سئو تضمینی تبلیغ می‌کنند، به شما قول می‌دهند که در عرض یک یا دو ماه شما را به رتبه یک گوگل برسانند. این افراد معمولا با نرم‌افزارهای ساخت بک لینک، در حجم وسیع اقدام به ساختن لینک می‌کنند یا در سایت‌هایی که از طریق گوگل اسپم شده‌اند (مزرعه لینک) برای شما لینک سازی می‌کنند. این روش‌ها شاید در خوش‌بینانه ترین حالت ممکن، موجب بهتر شدن رتبه سایت شما در گوگل شود؛ اما در حالت عادی، حتی برای سایت شما مضر نیز است. لینک‌سازی و بک لینک گرفتن، در گذشته نتیجه خوبی می‌داد؛ اما الگوریتم‌های گوگل بسیار هوشمند شده‌اند و به محض شناسایی لینک‌های خریداری شده نامعتبر، گوگل شما را پنالتی می‌کند.
سئو تضمینی معمولا به راهکارهای سئو کلاه سیاه منجر می‌شود. به خاطر داشته باشید که گوگل به کیفیت اهمیت زیادی می‌دهد و اگر به صورت طبیعی و با اجرای کمپین‌های کوچک به دنبال افزایش ترافیک سایت و افزایش بازدید سایت خود باشید، گوگل شما را به عنوان سایتی معتبر شناسایی می‌کند. اگر سایت خود را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اید، بهتر است بدانید که گوگل سندباکس امکانی ویژه در گوگل است که مخصوص سایت‌های تازه ایجادشده است و برای محک زدن سایت شما، مطالب شما را به کاربران نشان می‌دهد. به همین خاطر سئوکاران باتجربه به شما توصیه می‌کنند که به دنبال راهکارهای کوتاه مدت سئو نباشید و با خیال راحت، بر روی محتوا و سئو سایت خود کار کنید.


وعده های نادرست و دروغ سودجویان در راستای تضمین سئو:
۱-در عرض ۴۸ساعت، در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید.
شک نکنید که سئو یک شبه به دست نمی‌آید و شما باید صبور باشید. مانند هر کار دیگری، سئو نیز اصولی دارد. اگر شرکتی به شما تضمین دهد که در عرض ۴۸ ساعت در صفحه نتایج جستجوی گوگل در صدر نتایج قرار می‌گیرید، بی‌تردید در کمتر از ۲۴ ساعت توسط گوگل جریمه خواهید شد.
۲-به صورت موقت سئو سایت شما را بهبود می‌بخشیم.
سئو شامل دو بخش داخلی و خارجی می‌شود و کار کردن بر روی هر دو بخش، نیازمند زمان و صرف هزینه قابل توجهی است. هرگز شرکتی را پیدا نخواهید کرد که بدون دریافت هزینه، خدمات معتبر سئو را به شما ارائه دهد. بهتر است این جمله را اخطاری برای اعتبار سایت خود در نظر بگیرید و از عقد قرارداد با آن‌ها خودداری کنید. احتمالا سئو کلاه سیاه می‌تواند در کوتاه مدت سایت شما را به صدر نتایج جستجو گوگل برساند و نه سئو کلاه سفید و روش‌های معتبر مورد تایید گوگل.
۳-الگوریتم های گوگل را بهتر از سایر شرکت ها می‌شناسیم.
الگوریتم های گوگل بسیار پیچیده است و هیچ کس نمی‌تواند از جزئیات آن باخبر باشد. اصول و قواعد مشترکی وجود دارد که سئوکاران می‌دانند یا به تجربه به برخی راهکارها دست یافته‌اند؛ اما این‌ها دلیلی برای آن نیست که سئو سایت شما تضمین شود. گوگل الگوریتم های خود را مرتبا تغییر می‌دهد و هیچ تضمینی وجود ندارد که کسی از تغییرات آن باخبر شود. به همین جهت این حرف اساسا غلط است و نباید به هچنین فردی اعتماد کنید.
۴-درموتورهای جستجو سایت شما را ثبت خواهیم کرد.
برای آنکه خیال شما را راحت کنیم، بهتر است بدانید که تنها موتور جستجویی که باید سایت خود را در آن ثبت کنید، گوگل است.
۵-سئو فرمول‌های مخفی دارد، آن‌ها را بلدیم.
سئو اصول و چارچوب مشخصی دارد و هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که روش جدیدی برای آن ابداع کرده‌است. بنابراین هرگز فریب این نوع سخنان را نخورید.

چگونه شرکت معتبر برای سئو سایت پیدا کنیم؟
۱- به سراغ سایت‌های رسمی بروید. شرکت‌ها معمولا شماره ثبت و کد اقتصادی دارند و در صورتی که با آن‌ها قرارداد ببندید، قرارداد شما معتبر است و امکان پیگیری آن را دارید.
۲- نمونه‌کارهای شرکت سئوکار را بررسی کنید. می‌توانید با یک ارزیابی مفید از سایت‌هایی که برای سئو از شرکت موردنظر شما خدمات گرفته‌اند، تصمیم خود را برای کار کردن با متخصصان سئو بگیرید.
3. جایگاه سایت انتخابی خود را در گوگل بررسی کنید اگر سایت شرکتشان رتبه خوبی در گوگل دارد میتوانید این اطمینان را حاصل کنید که برای سایت شماهم وقت میگذارند و سایت شمارا از رتبه خوبی در گوگل بهرمند میکنند.
در پایان باید به شما بگوییم که مبحث ضمانت می‌تواند نشان‌دهنده میزان اعتبار و حرفه‌ای بودن شما باشد؛ اما هرگز با وعده‌های توخالی فریب نخورید. اغلب سئوکاران و شرکت‌ها در این زمینه تجربه کافی ندارند. پیش از بستن قرارداد سئو، مشاوران شرکت‌ زئوس شما را با جزییات راهنمایی میکنند و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

استراتژی زئوس کارامدترین روش سئو می باشد که مختصری با آن می پردازیم:
1. تیم فنی شرکت زئوس ابتدا سایت شما را آنالیز میکنند و نتیجه را به شما اعلام می کند
موارد موردنظر برای آنالیز سایت شما عبارتند از پیج رنک سایت - جایگاه سایت شما در کلمه کلیدی موردنظر - رتبه الکسا - میزان بازدید روزانه و هفتگی و ... سپس نتیجه به شما اعلام میگردد البته سرویس فوق یعنی آنالیز سایت رایگان می باشد.


2. کلمات کلیدی مناسب شما را انتخاب می کنیم
بعد از سرویس فوق در صورت عقد قرارداد با سون سئو کلمات کلیدی موجود که بیش ترین جستجو در گوگل را دارند و مرتبط با موضوع شما هستند برای سایت شما برگزیده میگردد و به دقت در صفحات سایت شما قرار می گیرد.


3. سایت را با محتوای مفید به روز میکنیم
یکی از مهمترین اصول سئو حرفه ای تولید محتوای اختصاصی برای یک سایت است شرکت زئوس در این راستا در صفحه اصلی سایت شما با توجه به کلمات کلیدی مورد نیاز محتوایی با چگالی بالا کلمات کلیدی قرار می دهد و در بازه های منظم زمانی به بروزرسانی سایت شما اقدام می نماید.


4. سعی می شود از سایت های مرتبط بک لینک گرفته شود
از اصول مهم دیگر در سئو حرفه ای دریافت بک لینک از سایت های محبوب و دارای رنک بالا از گوگل می باشد.


5.در شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس و اینستاگرام و... فعالیت میکنیم
عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص گوگل پلاس اهمیت به سزایی در افزایش رنک گوگل و ترافیک سایت شما دارد.


...
نتیجه فعالیت های فوق افزایش ترافیک موثر از گوگل و درنتیجه افزایش فروش و معرفی برند ( وب برندینگ ) شما به کاربران وب می باشد

برای توضیحات بیشتر به بخش سوالات متداول مراجعه نموده و یا با ما تماس حاصل نمایید.
شیراز – خيابان عفیف آباد – مجتمع ادرای حافظ – طبقه پنجم واحد 15 مرکز تخصصی طراحی وب زئوس
تلفن:4-36273861- 071


  نظرات